Nasze projekty

Partnerzy

GlobalNetwork.pl - Hosting serwerów dedykowanych, vps oraz kont WWW. Serwery umieszczone w serwerowni w Warszawie i wpięcia do największych providerów zapewniają niskie czasy dostępu i wysoki uptime.


serwery vps

HitMe.pl Serwery VPS w największej ofercie w Polsce, mocna marka HitMe.pl oferuje serwery vps, dedykowanych oraz hosting dedykowany, tanie domeny i certyfikaty ssl. Firma powstała z początkiem 2008 roku. Nie jesteśmy kolejną zwykłą firmą hostingową, informatyczną. Nasz zespół tworzą doświadczeni administratorzy, programiści, graficy komputerowi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Ciągle rozwijamy się, ulepszamy nasze usługi wraz z rozwojem nowych technologii, z myślą o naszych klientach i ich potrzebach. Od zawsze naszym priorytetem było i jest, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Dlatego też starannie wyselekcjonowaliśmy najlepsze rozwiązania technologiczne i sprzętowe oraz korzystamy z usług profesjonalnego Centrum Danych NEPHAX, które spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, dostępności i niezawodności.Biznes-Host.pl - Historia naszej firmy rozpoczeła się 1 czerwca 2005 roku. W tym dniu postanowiliśmy przelać do rzeczywistego świata nasze pomysły i idee, które wówczas kłębiły się w naszych głowach. Niestety nie wszystko szło po naszej myśli. Jednakże postanowiliśmy, że się nie poddamy. Od tamtego czasu upłynelo wiele lat. Firma zmieniała się wraz ze zmieniającymi się warunkami otoczenia.Fastteam.pl - Nasze motto "Bo u nas nie ma lipy" mówi o profesjonalizmie którym obdarzamy każdego klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się szerokim zakresem usług, serwery www, vps, dedykowane, hosting gier, konta shell. Nasze duże doświadczenie wzięło się z pasji i zamiłowania do tego typu usług. Nasze usługi są utrzymywane na wydajnych serwerach w największych serwerowniach Europy.
Swits.pl - Firma SW IT Solutions powstała na początku 2009 roku. Naszą ofertę na rynku wyróżnia terminowość i indywidualne podejście do klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wsparciu zarówno mniejszych klientów, jak i korporacji. Nasi specjaliści ukończyli specjalistyczne ścieżki szkoleniowe i posiadają certyfikaty, między innymi Microsoft® MCP, MCSA i MCSE, Cisco® CCNA, CCNP oraz ITIL®.Firma SYS-COM posiada długoletnie doświadczenie na rynku w branży IT, które przez lata działalności pozwoliło jej poszerzać ofertę usług, doskonalić dbałość o klienta oraz własny warsztat. Dziś już wiemy, że nasi specjaliści sprostają każdemu zadaniu, ponieważ dysponujemy wiedzą i sprzętem do tego niezbędnym. Naszą dewizą jest zadowolenie klienta i to zawsze stoi u nas na pierwszym miejscu.Emil.Marszalec.pl - Rozwiązania informatyczne zarówno dla domu jak i dla firmy na terenie Warszawy i okolic. Utrzymanie stron WWW oraz API. Opieka, konfiguracja i instalacja serwerów opartych o systemy Linux / Windows. Doradztwo IT.